Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Wedos Affiliate program

0

Zajímá vás, jak lze vydělávat na propagaci cizích služeb? Zajímavou možností jsou právě affiliate programy, se kterými se můžeme setkat nejen u webhostingových poskytovatelů, ale také u různých e-shopů či online nástrojů.

Co je to affiliate?

Affiliate marketing, provizní systém nebo partnerský marketing funguje, jak již název napovídá, na bázi provizí. Může se jednat o provize z nákupu nebo o platby za příchod návštěvníka. Zajímavý článek na toto téma je na Wikipedii pod názvem Affiliate marketing.

Jak vydělávat s Wedosem?

Stačí si na stránce Wedos Affiliate založit účet, vytvořit kampaň a propagovat jejich služby. Nejde ale jen o Wedos, tuto formu propagace využívá i ONEbit nebo například Ebola, ale v tomto článku se zaměříme právě na Wedos.

Přiveďte další partnery

Přivedením dalšího partnera vydělává nejen on, ale i Vy. Konkrétně máte doživotně 10% provizi z provize partnera. Pokud tak partner přivedený přes Vás získá provizi 1000 Kč, Vy získáte 100 Kč. Tedy 10 %. Partneři se přivádějí přes textové kampaně, na které narazíte po založení účtu.

Ukazujte bannery

Pokud vlastníte webové stránky s vhodnými prostory pro umístění bannerů a jste se službami Wedosu spokojeni, nic Vám nebrání se stát jejich partnerem. Tedy pokud nenarazíte na konflikt v obchodních podmínkách. Jednoduše si pak vyberete bannery, které chcete zobrazovat a v jaké velikosti, a poté je můžete umístit na Váš web.

Vytvářejte slevové kódy

Za mě neúčinnější varianta, protože tímto získá výhodu i nakupující. Použitím slevového kuponu získá slevu z objednávky a Vy získáte provizi ze zaplacené částky. Slevové kódy se jednou za čas mění podle aktuální nabídky.

Pokud budete chtít využít pouze objednání služeb u Wedosu, můžete vyzkoušet následující slevové kódy. Pomohou jak Vám, tak k financování tohoto projektu.

  • EU doména, sleva 50 % – EU650WBEZ8
  • VPS ON, sleva 33 % – VPSN633IEI
  • VPS SSD, sleva 25 % – VPSD625TYL
  • Wedos Disk, sleva 25 % – WD625MGRKS
  • Pojištění majetku, sleva 15 % – M15S4RC5I1

Slevové kódy jsou platné do 31. 12. 2020 23:59:59.

Všechny tyto informace jsou platné k 24. 4. 2019, kdy byl tento článek vydán. Informace jsou čerpány z webu Wedos.cz.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *