Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Twisto – zadejte kód a získejte 300 Kč na nákupy: H6WG08

0

Co je Twisto?

Twisto je poměrně nová služba, která Vám poskytne platební kartu s určitým limitem, většinou 10 000 Kč. S ní můžete libovolně nakupovat a platit v obchodech. Za 45 dní přijde vyúčtování a útratu za předchozí měsíc je potřeba doplatit. Tato služba najde skvělé využití nejen ve dlouhých dnech před výplatou, ale také před Vánoci.

Při registraci zadejte kód a získejte 300 Kč: H6WG08

Twisto karta

Twisto karta vypadá jako klasická platební karta, ale je ji možno přidat i do Apple Wallet a kartu tak nechávat doma. Od objednání dorazí domů do 3 dnů.

Twisto Pay

Twisto Pay je tlačíko na e-shopech, kde můžete platit touto službou tak, že se do Twista přihlásíte a nemusíte zadávat platební údaje z karty. Ale nebojte, platit můžete v jakémkoliv e-shopu, jen bude potřeba opisovat údaje z platební karty. A k tomuto se Vám bude hodit seznam e-shopů, kde lze Twistem jednoduše platit.

Seznam e-shopů Twisto

Nebude nic jednoduššího, než Vás přesměrovat na oficiální stránky Twista, kde seznam e-shopů pravidelně aktualizují.

Recenze

Jelikož Twisto sám využívám, mohu Vám napsat zkušenosti a dojmy z Twista. Twisto jsem začal používat nejen pro čerpání určitého limitu, ale také proto, že v ceně je zahrnuto cestovní pojištění a navíc z každého nákupu můžete získat cashback, tedy určité % z útraty v obchodě zpět.

Na twistu jsem se zaregistroval, objednal kartu a díky kódu jsem získal 3 měsíce vyššího tarifu zdarma bez poplatků. Karta dorazila hned druhý den, což je opravdu rychlé. Kartu jsem si ihned přidal do Apple Wallet a platím již jen pouze mobilem.

Nevýhodou je, že peníze nejde vybrat z bankomatu. Resp. lze, ale je potřeba pro to využít službu Twisto Cash. Výběr každých 500 Kč vyjde na 10 Kč. Pokud si tedy budete chtít vybrat 5 000 Kč, na poplatcích zaplatíte 100 Kč. Více informací naleznete na Twisto Cash.

Celý měsíc můžete nakupovat na Twisto, které za Vás platí. Po až 45 dnech přijde vyúčtování, které jednoduše zaplatíte a můžete nakupovat dále. A pokud na zaplacení vyúčtování aktuálně nemáte, nevadí. Splátky si můžete odložit za férový poplatek.

Twisto tarify

Online – zdarma

 • Twisto platební appka
 • Platební tlačítko Twisto Pay
 • Odložení splatnosti o 1 měsíc
 • Slevy, cashback a výhody
 • Placení faktur a složenek – Twisto Snap
 • Rozložení plateb do 3-12 měsíců – Twisto Splátky

Standard – 49 Kč/měsíc

 • + Rozdělení útraty s kamarády – Twisto Split
 • + Twisto karta s Apple Pay / Google Pay

Premium – 99 Kč/měsíc

 • + Nejlepší zahraniční kurz
 • + Cestovní pojištění pro celou rodinu

Twisto slevový kód

Chcete do Twista získat něco navíc? Zadejte tento kód a získejte 300 Kč na nákupy: H6WG08

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *