Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Internetová banka N26 + promokód

5

Co je N26?

N26 je německá internetová banka, která má sídlo v Berlíně a byla založena v roce 2013. Přesto ale poskytuje své služby po celé eurozóně s výjimkou Kypru a Malty. Spolupracuje s německou bankou Wirecard Bank. Mezi největší rozdíly oproti klasické bance patří to, že nemají žádné pobočky. Vše se řeší online. Za velice krátkou dobu získala přízeň okolo 1,5 milionu klientů (k 27. 11. 2018).

Založte si účet a zadejte promokód: rudolfs6954

Jak si otevřít účet u N26?

Chcete si otevřít účet v EUR , ale nevíte jak? Je to opravdu jednoduché. Sám jsem si účet u N26 otevřel a jsem spokojený. Trvalo mi to asi 8 minut. Nejprve vyplníte potřebné údaje jako je jméno, adresa, kontakt atd., ověříte svůj mail. Poté si vyberete plán, který chcete a nakonec se spojíte přes videohovor s operátorem, který ověří Vaší totožnost. Opravdu jsou milí a s jejich přístupem jsem byl spokojen. Přibližně do 2 týdnů Vám dorazí platební karta na uvedenou adresu. Pokud však zaplatíte € 25, dorazí Vám do 2 dnů. Již od otevření účtu, tedy po ověření operátorem, můžete svůj účet plně využívat, jen k němu zatím nemáte kartu. Pokud si přejete založit účet nebo se dozvědět více informací, můžete přejít na web N26.

N26 v Česku.

V České republice N26 také plánuje působit. Oficiální cestou si ale účet neotevřete, resp. nedoručíte kartu. Stačí ale mít známého nebo pobývat v některé ze zemí eurozóny, kam si můžete nechat kartu zaslat. Shoda v občanském průkazu s adresou doručení se neověřuje, nepotřebujete tam mít hlášené trvalé bydliště nebo něco podobného.

Plány

N26

Základní karta, u které jsou měsíční poplatky € 0.00/měsíčně, zdarma výběry a platby v EUR.

N26 Black N26 You

Platební karta (plán) Black se mění na N26 You. Má oproti základní kartě zdarma výběry po celém světě a pojišťovací balíček od Allianz. Po přejmenování plánu přichází také možnost si vybrat barvu karty z modré, zlaté, růžové, zelené a černé. Cena je € 9.90/měsíčně.

N26 Metal

Nejvyšší plán od N26 je Metal. Jak již název odpovídá, karta je vyrobená z metalu. Oproti plánu Black nabízí další řadu výhod, mezi které patří např. speciální nabídky od partnerů nebo vyhrazená zákaznická podpora. Vybrat si můžete ze 3 barev karty: černá, stříbrná a růžově zlatá. Stojí € 16.90/měsíčně.

Mobilní aplikace

Vzhledem k tomu, že je jedná o internetovou (mobilní) banku, mají i opravdu pěknou aplikaci, která je dostupná jak na App Store, tak na Google Play. Funguje přihlášení otiskem prstu a najdete v ní snad vše, co potřebujete.

N26-iOS

Pokud Vám tento článek pomohl při rozhodování, tento promokód do banky N26 můžete zadat při zakládání účtu.

Promokód: rudolfs6954

 1. Radek Hrdlička Radek Hrdlička

  Banku jsem diky tomuhle clanku vyzkousel. Mam tarif black a nemuzu si stezovat. Nechal jsem si ji poslat k pribuznym do Nemecka a trvalo 4 dny nez mi dorazila. Diky za clanek.

 2. Vilma Šmejkalová Vilma Šmejkalová

  Bohužel po napsání adresy s koncovkou .cz mne to dál nepustilo. A také mne zaráží, že nemají žádné tel. č. . Co jsem našla tak to je fax. Nevím, co bych dělala, kdyby byl nějaký problém.

 3. Marta Marta

  Ahoj, je nějaký důvod, proč je výhodné založit účet zrovna v této bance? Já bych sice potřebovala německý IBAN, ale připadá mi trochu odrazující přístup, jakože nezasílají karty do ČR apod.

  • admin admin

   Ahoj Marto, s bankou jsem osobně velice spokojen. V době, kdy jsem si účet zakládal, nebylo na výběr velké množství internetových bank a nejvíce se mi právě líbil přístup této banky, proto jsem si ji vybral. Dnes je ale možností více, např. Revolut. Pro Revolut jsem napsal recenzi, tak tě možná bude zajímat. Poté se můžeš rozhodnout, kterou banku si zvolíš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *